Cum sociis natoque penatibus et malesuada sit amet quam. Aliquam nonummy, tellus ante mollis sodales. Quisque nulla. Suspendisse vitae ante. Donec sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed dignissim vitae, vulputate imperdiet.

SCRUM praktinis pritaikymas JIRA'oje (LT)

S1_Paulius2

Paulius Morkvėnas (Lietuva)

Ateikite ir išmokite kaip realizuoti praktiškai SCRUM procesą JIRA sistemoje.

Data : Spalio 23 - 24 d., Vilnius.


Kaina:
338 EUR (Išankstinė kaina galioja iki rugsėjo 1 d.)
458 EUR (Standartinė kaina)

Šių dviejų dienų praktinių mokymų metu Jums suteiksime koncentruotą ir ypatingai vertingą informaciją, kaip realizuoti SCRUM metodologiją praktikoje, naudojant pasaulyje pripažintą ir numeriu vienu laikomą JIRA sprendimą. Mokymus ves ilgametę patirtį JIRA sprendimų diegime turintis ekspertas.


Nepraleiskite progos pamatyti kaip startuoti JIRA aplinkoje su SCRUM metodologija. Sužinokite ką konfigūruoti JIRA sistemoje pirmiausia, kokius pasirengiamuosius darbus atlikti, kaip išvengti praktikoje pasitaikančių klaidų ir kokios yra gerosios JIRA naudojimo praktikos.

Jira

Jira

Seminaro metu gilinsimės į:

• SCRUM

• JIRA

• Organizacines struktūras.

• Konfigūravimą

• Demonstracijas

• Palaikymą ir vystymą

• Gerąsias ir blogąsias praktikas

Kam rekomenduojame dalyvauti ?

Visiems besidominties SCRUM ir JIRA - Vadovams, IT padalinių vadovams, IT ekspertams, procesų vadovams, IT projektų vadovams, administratoriams.


S1_Paulius2

Paulius Morkvėnas (Lietuva)

Apie Paulių Morkvėną
Paulius Morkvėnas yra UAB „Ad projectum“ direktorius, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, Young Crew Lietuva įkūrėjas ir valdybos narys, projektų valdymo praktikas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, dėstytojas, sertifikuotas projektų vadovas (PMP®, PRINCE2®). Veiklos sritis apima didelių ir kompleksinių IT ir verslo projektų valdymą, PMO valdymą ir vystymą, organizacijos projektų portfelio valdymo diegimą ir tobulinimą. Turi patirties telekomunikacijų, IT, bankininkystės, verslo konsultacijų sektoriuose..

PMI, PfMP, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMBOK Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc