Bibendum tellus, fringilla ut, eleifend pede id nulla ac ligula at neque. Vestibulum ante sodales neque ut quam placerat id, orci. Integer aliquam. Etiam tempor varius, quam elit justo ac accumsan.

Projektų valdymas pagal PRINCE2 (LT)

S1_Paulius2

Paulius Morkvėnas

PRINCE2 (Projects IN Controlled Environments) yra universalus, įvairioms organizacijoms bei viešajam sektoriui lengvai adaptuojamas Britiškasis projektų valdymo standartas, kurį įsidiegė daugiau kaip 20.000 organizacijų visame pasaulyje. Mokymuose suprasite PRINCE2 metodologiją, jos principus, procesus, gerąsias praktikas. Įgytas žinias galėsite taikyti tiek praktikoje, tiek ruošiantis PRINCE2 Foundation egzaminui.

Datos: Lapkričio 9 - 10 d., Vilnius


Kaina:
389 EUR (Išankstinė kaina galioja iki rugsėjo 1 d.)
489 EUR (Standartinėi kaina)

PRINCE2 standartas buvo sukurtas Didžiosios Britanijos vyriausybės, siekiant efektyviai valdyti šalies investicijas ir užtikrinti siekiamą naudą. Šiandien šis projektų valdymo standartas yra de-facto populiariausias standartas ne tik UK, bet ir plačiai paplitęs visame pasaulyje. PRINCE2 standartas yra mėgstamas dėl savo universalumo ir patogumo diegiant projektų valdymą praktikoje. PRINCE2 standartą taip pat galima integruoti ir sugretinti su Agile filosofija bei metodais. Ši integracija pasaulyje žinoma PRINCE2 Agile pavadinimu.

Mokymų metu įgysite žinias apie:

7 PRINCE2 PRINCIPUS: Continued Business Justification, Learn from Experience, Defined Roles and Responsibilities, Manage by stages, Manage by Exception, Focus on Products, Tailor to Suit the Project Environment.

7 PRINCE2 TEMAS: Business case, Organization, Quality, Plans, Risks, Change, Progress.

7 PRINCE2 PROCESUS: Starting up a Project, Initiating a Project, Directing a Project, Controlling a Stage, Managing Product Delivery, Managing a Stage Boundary, Closing a Project.

Mokymų rezultatai ir dalyviai

 • Mokymų rezultatai

 • Kam siūlome dalyvauti

 • Išmoksite PRINCE2 metodologiją.
 • Suprasite pagrindines roles, kurios užtikrina PRINCE2 metodo vertę.
 • Sužinosite, ką bendro turi PRINCE2 ir AGILE .
 • Mokėsite visus nuo A-iki-Z procesus, skirtus valdyti projektą.
 • Įgysite žinių kaip PRINCE2 adaptuoti ir įsidiegti savo organizacijoje.
 • Kiekvienam, kuris dirba su projektais ir nori išmokti PRINCE2 standartą. Kviečiame ir projektų vadovus, kurie turi patirties dirbant pagal tokius projektų valdymo principus kaip SCRUM, KANBAN, PMBOK ir norinčius praplėsti savo projektų valdymo gebėjimus įgyjant gerąsias praktikas iš PRINCE2 standarto. Taip pat kviečiame tuos, kurie organizacijose nori diegti arba diegiasi projektų valdymo tvarkas ir svarsto kurį standartą naudoti. Kviečiame ir tuos, kurie nori pasiruošti PRINCE2 Foundation sertifikato išlaikymui.
  S1_Paulius2

  Paulius Morkvėnas

  Apie Paulių Morkvėną


  Paulius Morkvėnas yra UAB „Ad projectum“ direktorius, Lietuvos projektų vadybos asociacijos (LPVA) prezidentas, Young Crew Lietuva įkūrėjas ir valdybos narys, projektų valdymo praktikas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius, dėstytojas, sertifikuotas projektų vadovas (PMP®, PRINCE2®). Veiklos sritis apima didelių ir kompleksinių IT ir verslo projektų valdymą, PMO valdymą ir vystymą, organizacijos projektų portfelio valdymo diegimą ir tobulinimą. Turi patirties telekomunikacijų, IT, bankininkystės, verslo konsultacijų sektoriuose.

  PMI, PfMP, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMBOK Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc