Cum sociis natoque penatibus et malesuada sit amet quam. Aliquam nonummy, tellus ante mollis sodales. Quisque nulla. Suspendisse vitae ante. Donec sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed dignissim vitae, vulputate imperdiet.

Komunikacija – Projekto Vadovo Galios Įrankis (LT)

S1_Arturas

Artūras Bučinskas

Projekto vadovas projekte komunikacijai skiria iki 90%.

Unikalaus praktinio seminaro metu susipažinite su retorika, efektyvios komunikacijos iššūkiais, pristatinėsite prieš kamera.

Datos: vasario 6 d.


Kaina:
269 EUR (Standartinė kaina)

Projekto vadovas projekte komunikacijai skiria iki 90 % savo darbinio laiko. Seminaro patirtis naudinga dėl situacijų, kuomet tenka atstovauti projekto interesus ir derinti įvairius projekto aspektus su skirtingomis suinteresuotosiomis šalimis. Seminaras padės sustiprinti savo pasitikėjimą pristatant idėją, projekto verslo planą, projektui reikalingus sprendimus ar jo įgyvendinimo statusą.


Norite gebėti įtikinamai pristatyti informaciją ir svarstote, į ką reiktų atsižvelgti komunikuojant su kitų šalių atstovais ir aukščiausio lygio įmonių vadovais? Norite dar labiau sustiprinti savo žinias apie retoriką ir gauti nukreipimą, kur save toliau tobulinti šioje srityje? Kviečiame geriau pažinti komunikacijos kompetenciją, kurios žinias galėsite taikyti projektuose ir kasdienėse darbinėse situacijose.


Šio seminaro metu Jūs:
 • Susipažinsite su retorikos pagrindais ir efektyvios komunikacijos iššūkiais.
 • Dalyvausite praktinėse komunikacijos simuliacijose.
 • Išbandysite savo viešo kalbėjimo gebėjimus su video įrašymu.
 • Pagilinsite žinias apie šalių kultūrinius skirtumus ir virtualios komunikacijos įrankius.
 • Kam rekomenduojame dalyvauti?

  Projektų, programų, portfelio, PMO vadovams, projektų valdymo specialistams. Taip pat visiems norintiems išbandyti savo viešo kalbėjimo gebėjimus ir gauti asmeninį grįžtamąjį ryšį ir norintiems kitu kampu pažvelgti į komunikacijos iššūkius simuliacijų metu.

  Pagrindiniai seminaro rezultatai:

 • Gerai išmoksite esminius retorikos principus, įskaitant Ethos, Logos ir Pathos.
 • Seminaro metu gausite pirminį grįžtamajį ryšį apie savo viešo kalbėjimo gebėjimus, o po seminaro bus atsiųsta nuoroda į asmeninį video įrašą su rašytiniu lektoriaus grįžtamuoju ryšiu.
 • Asmeninis praktinis patyrimas komunikacijos simuliacijoje, kurioje kitu kampu pažvelgsite į komunikacijos iššūkius ir jų sprendimų alternatyvas.

 • S1_Arturas

  Artūras Bučinskas

  Apie Artūrą Bučinską:

  Artūras Bučinskas (PMP, IPMA-C) - sertifikuotas projektų valdymo ekspertas turintis daugiau kaip dešimties metų praktinę projektų ir projektų portfelio valdymo patirtį, kurią sukaupė dirbdamas tarptautinio projektų valdymo padalinio vadovo, projektų vadovo, projektų valdymo komiteto pirmininko, projektų valdymo profesijos lektoriaus pareigose. Pranešėjas turi patirties su partneriais iš Skandinavijos, Vidurio Europos, Rusijos, Kinijos, Šiaurės Amerikos, Indijos. Artūras įgijo universalios projektų valdymo patirties telekomunikacijų, bankininkystės ir energetikos srityse.

  Artūras dėsto projektų ir portfelio valdymą įmonėms ir norintiems sertifikuotis projektų vadovams, studentams. Jis taip pat bendradarbiauja su partneriais, universitetais, mokymų centrais ir Lietuvos projektų vadybos asociacija. Jo vieši pranešimai - ICIST 2013 Industrial Tutorials, Pasaulinis projektų valdymo kongresas 2013 m. Dubrovnik, Šiaurės šalių projektų valdymo dienos Nordnet 2014 Helsinki, Baltic PM days.

  PMI, PfMP, PMP, PMI-ACP, CAPM, PMBOK Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc